Animal Art Apartment Type 22

  • 35 m²

Gelegen in de Suginami (Speciale ) wijk, binnen 5 minuten wandelen van het Momoi Park, biedt 1-slaapkamer Animal Art Apartment Type 22 Tokio plaats aan maximaal 2 gasten. Het 35 m² grote appartement beschikt over een draadloos internet in de kamers.

Voor extra gemak zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

Animal Art Apartment Type 22 biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Dit appartement is op 4 km afstand van het Toshimaen Pretpark en het Kichijoji Park ligt op 3 km verderop. Dankzij de welgelegen locatie van Animal Art Apartment Type 22 ligt het Animatiemuseum van Suginami binnen 8 minuten loopafstand ervan. Deze 1-badkamer accommodatie is op 4,1 km afstand van het Ghibli Museum genesteld. Dit appartement is op zo'n dan 10 minuten rijden van Mejiro treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Animal Art Apartment Type 22 Tokio
白鷺苑丨7時in19時out # 西武新宿駅電車11分 # テラス # ベット可 # 新規 # 最大4名 # 専用バスキッチン # 7 00 In19 00 Out # 11 Min Train To Seibu Shinjuku # Terrace # Bed Available # Newly Renovated # Max 4 Guests # Private Bath Kitchen
Mobiele prijsaanbieding

白鷺苑丨7時in19時out # 西武新宿駅電車11分 # テラス # ベット可 # 新規 # 最大4名 # 専用バスキッチン # 7 00 In19 00 Out # 11 Min Train To Seibu Shinjuku # Terrace # Bed Available # Newly Renovated # Max 4 Guests # Private Bath Kitchen

6.5
Aangenaam 20 beoordelingen
2.1 km van de accommodatie
USD 87 USD 78
per nacht
和氣会々都立家政 Wakiaiai Toritsukasei
Mobiele prijsaanbieding

和氣会々都立家政 Wakiaiai Toritsukasei

9.2
Schitterend 14 beoordelingen
3.1 km van de accommodatie
USD 170 USD 153
per nacht
V Close To Noagata 15 Min To Shinjuku Station
Mobiele prijsaanbieding

V Close To Noagata 15 Min To Shinjuku Station

8.0
Heel goed 1 beoordeling
3.6 km van de accommodatie
USD 97 USD 87
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerM130035173
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Animal Art Apartment Type 22 te vinden?
      Animal Art Apartment Type 22 is in de Suginami (Speciale ) wijk gesitueerd, op afstand van 4 km van het Musashiseki-park.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Animal Art Apartment Type 22?
      Populaire plekken in de buurt van Animal Art Apartment Type 22 zijn onder andere het Ghibli Museum, het Musashiseki-park, het Toshimaen Pretpark.
    • Hoeveel kost het om bij Animal Art Apartment Type 22 te verblijven?
      De huurprijs van Animal Art Apartment Type 22 is $137.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Bingiri en Butaya restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Animal Art Apartment Type 22?
      Bij Animal Art Apartment Type 22 vinden gasten een ingerichte keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is Animal Art Apartment Type 22?
      Animal Art Apartment Type 22 heeft een totale oppervlakte van 35 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Animal Art Apartment Type 22 Tokio

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten